můj skype tady
mé sb smíšek tady
mé sb raduš tady
mé sb lora tady

můj skype

20. července 2009 v 18:27 | Důcinka
skype:luckavankova

icq je bohuzel rozbite

moje klikacka

20. července 2009 v 18:19 | Důcinka

my jmenovka

20. července 2009 v 18:19 | Důcinka

to su ja teda moja zbirka

17. července 2009 v 7:54 | Důcinka
mam doma zbirku plysaku,voskovych zviratek,porcelanovych zviratek,sklenenych kouli,musli,cd.dvd a dek...

já kto jinný

17. července 2009 v 7:25 | Důcinka
Tendle rok ve škole budu mít fyziku.Prej je to strašná nuda...A taky těžký.Ani nechu být šesták...

co je duch

17. července 2009 v 7:18 | Důcinka

CO JE TO DUCH

Přivtělené duchovní bytosti

Každý člověk, který zemře, dostane v okamžiku své smrti šanci jako duchovní bytost projít světelným tunelem a dostat se tak do míst, kde bude poučen a osvícen. Tam má příležitost zhodnotit své konání v uplynulém životě a setrvat tam až do okamžiku své další inkarnace-tedy opětovného narození.
Některé duše ale okamžik, kdy se pro ně otevře světelný tunel, prostě minou a tak se jim brána zase uzavře... Stává se tak z mnoha důvodů: závislost na jiné bytosti, závislost na majetku, potřeba něco dokončit, strach, nedůvěra v posmrtný život, zmatenost z dané situace ap. Tyto duše pak zůstávají mezi námi na zemi bez hmotného těla, bez možnosti komunikace s námi a bez šance dále se duchovně vyvíjet.
Tyto duše pak hledají cestu kterou by se mohly dostat tam kam patří, tudíž hledají to co jim nejvíce připomíná onen světelný tunel a tak se přivtělují k lidem, kteří vyzařují ze sebe světlo.

Živému člověku to může způsobovat mnoho potíží. Především úbytek energie, ale také neschopnost svobodného rozhodování a vývoje, protože přivtělené duchovní bytosti mohou značně ovlivňovat myšlení a chování člověka. Často dělá nebo říká věci, které by normálně nedělal. Přivtělená duchovní bytost může být dokonce někdy příčinou alkoholismu, schizofrenie, přejídání, averze vůči druhému člověku, ale také příčinou sklonu k sebevraždě.

Vždy je pro přivtělenou duchovní bytost i pro jeho hostitele dobré, když je tato duchovní bytost odeslána do míst, kam patří. I v případě, když zde zůstává pro to, aby ochraňovala pozůstalého. Protože pokud odejde kam patří, může se svobodně rozhodnout, zda se opět vrátí jako ochránce, ale tentokrát už nebude ubírat svému blízkému energii.

lora ma pravdu juhu

15. července 2009 v 20:20 | Důcinka
neco vam reknu lora ma pravdu vsude dobre doma nejlepe

for friend

13. června 2009 v 18:14 | Důcinka
helejte se je to pro me vsechny pratele:jana loupova,lucka stara,richard peschout,daniel zezula,gabina vokounova,verca bernatova,honza G.,honza souček,stepan pospisil,julian deandre robinson,kaja chalupova,zdenek hamr,tomas pavlíček,kuba dolejsi,nikola kadlecova,helena hradiska,petr rambousek,bara simkova,GABINKA ONDRAKOVA,lucka vankova,simca krivska,zacharias peta,dia ellingerova,zuzana skopova,monika bartosova,klara vrazilova,inka zivnustkova,marek zivnustka,eduard masovsky,natacha,marko,marek zivnustka,anicka zuzanova,martin vanek,michael pavlicek,david kopriva,kuba,verca obrmajerova,bara vankova,zovka polivkova,sisina polivkova,pikina vankova,ales morkus,tomas ritich atd. ja uz totiz nwm ale pres blog misik,lora,n2cole,gabcavoky a taky tk dale

be skola

5. června 2009 v 6:43 | Důcinka
tk ja musim mazat do skoly tk pp

mini prozba

5. června 2009 v 6:39 | Důcinka
Prosím ja 16.6 poletim pryc do Kanady a nebudu na blogu ale jestli Vas muzu pozadat o dalsi vec chodte na muj blog a piste ruzny komenty az se vratim tk zas ja budu chodit na Vase blogy

MůJ mAiL a skype

2. června 2009 v 17:20 | Důcinka
mail:lucka@vankova.cz
skype:luckavankova

oi

28. května 2009 v 10:14 | důcinka
-jako Důcinka


-jako Jahůdka

g-l

28. května 2009 v 9:02
-jako lucka i kdyz ja jsem vlaste důcka tajze si piridim D


-g jako gabinka moja nejlepsi kamoska pod sluncem ale ona je jahudka takze J

rodinka

27. května 2009 v 7:39
tatu jsem nenaslamartinek my brother

16. května 2009 v 20:03
klikni pro další fotku
 
 

Reklama
čaukísek a prosííííím navšiv mě jeste nekdy dikys a mej se